Damp & Stain Block
Filters
Ronseal 2.5L 6 Year Anti Mould Paint White Matt- Sale
€58.39€23.36 per ltrWas €72.99Save €14.60- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Primer Sealer 5L€107.99€21.60 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Rustins Stain Blocker Aerosol 400Ml€16.99€42.48 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Mouldx 300ml Anti-Mould Silicone - White€15.99€53.30 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Johnstone's Stain Block Paint White 750ml€25.99€34.65 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Plus 1L€44.99€44.99 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal One Coat Damp Seal White 2.5L- Sale
€55.19€22.08 per ltrWas €68.99Save €13.80- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Ronseal One Coat Damp Seal White 750Ml- Sale
€23.19€30.92 per ltrWas €28.99Save €5.80- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Polycell One Coat Stain Stop Aerosol 250ml€21.99€87.96 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal 750ml One Coat Stain Block- Sale
€26.39€35.19 per ltrWas €32.99Save €6.60- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Zinsser Cover Stain Primer Sealer 2.5Ltr€49.99€20.00 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal One Coat Damp Seal 250Ml- Sale
€13.59€54.36 per ltrWas €16.99Save €3.40- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Mouldx 750ml Mould Remover with Chlorine€13.99€18.65 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal 2.5L One Coat Stain Block- Sale
€58.39€23.36 per ltrWas €72.99Save €14.60- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Zinsser Cover Stain Primer Sealer 1Ltr€27.99€27.99 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Zinsser Perma White Interior Satin 1Ltr€34.99€34.99 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Thompson's 750ml Stain Block Damp Seal€31.99€42.65 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Zinsser Perma White Interior Satin 2.5Ltr€56.99€22.80 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Ronseal 750ml 6 Year Anti Mould Paint White Matt- Sale
€31.99€42.65 per ltrWas €39.99Save €8.00- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Rustins Stain Blocker &?Multi-Surface Primer 250Ml€17.99€71.96 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Zinsser Perma White Interior Matt 2.5Ltr€56.99€22.80 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Thompson's 2.5 Litre One Coat Damp Seal€74.99€30.00 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Ronseal 750ml 6 Year Anti Mould Paint White Silk- Sale
€31.99€42.65 per ltrWas €39.99Save €8.00- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Zinsser Perma White Interior Matt 1Ltr€34.99€34.99 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal Quick Drying Damp Seal Aerosol 400Ml- Sale
€14.39€35.98 per ltrWas €17.99Save €3.60- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Mouldx 750ml Anti-Mould Stain Block€28.99€38.65 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Ronseal 400ml Quick Drying Stain Block Aerosol- Sale
€15.99€39.98 per ltrWas €19.99Save €4.00- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Ronseal Anti Condensation Paint 2.5L- Sale
€47.19€18.88 per ltrWas €58.99Save €11.80- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores
Ronseal Anti Condensation Paint 750Ml- Sale
€25.59€34.12 per ltrWas €31.99Save €6.40- Delivery
- Click & Collect
- Available in all stores
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Primer Sealer 2.5Ltr€47.99€19.20 per ltr- Delivery
- Click & Collect
- Selected Stores


































